O Firmie

chemadin export - kolaz do www o firmie 02
Chemadin Export Sp. z o.o. jest firmą realizującą kontrakty na wymagających rynkach polskich i zagranicznych. Dzięki wysokim kwalifikacjom kadry kierowniczej i zatrudnionych pracowników oraz solidnemu podejściu do terminowej realizacji podjętych zobowiązań zdobywa uznanie jako wiarygodny partner w biznesie, a o tym, że jest dobrze oceniana świadczą liczne referencje.

Z każdym rokiem zwiększamy ilość kontraktów, głównie w zakresie montażu konstrukcji stalowych oraz rurociągów i kotłów. Pracujemy w oparciu o System Zarządzania Jakością - Certyfikat PN - EN ISO 9001:2009 wydanym przez Polską Akademię Jakośći Cert Sp. z o.o. ; Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji zgodny z normą EN 1090-1 w zakresie produkcji stalowych elementów konstrukcyjnych do EXC 2 wg EN 1090-2 nadany przez TÜV Rheinland; Certyfikat zgodności systemu zarządzania jakością z normą EN ISO 3834-2, przyznany przez TÜV Rheinland, który potwierdza spełnienie pełnych wymagań jakościowych w spawalnictwie.

W przekonaniu, że jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom europejskiego rynku staramy się wykreować wspólnie z zagranicznymi partnerami sukces na miarę naszych obecnych możliwości.

Zapraszamy do współpracy.